Техніка

Сівалка Amazone GreenDrill 501 агрегатується з культиваторами

Amazone розпочала продажі універсальної насадної сівалки Сівалка GreenDrill 501 з об’ємом бункера 500 л служить для посіву проміжних культур, дрібнонасінних культур, підсівання трав і внесення добрив в комбінації з культиваторами Amazone.

Про це повідомляють в компанії.

Полімерний бункер GreenDrill 501 розрахований на 500 л посівного матеріалу, має зручний доступ, швидко наповнюється, захищений від пилу та вологи. 

Дозування посівного матеріалу здійснюється через дозуючий пристрій з сервоприводом під насінневим бункером. Для різних видів посівного матеріалу пропонуються різні дозуючі котушки, які можна швидко і просто замінити при необхідності. Сервопривод дозволяє проводити просту настройку норми висіву через термінал в кабіні трактора. Альтернативно можна автоматично регулювати дозування за допомогою аплікаційних карт. Крім того, можливі калібрування натисканням кнопки і предозування в кутових ділянках поля.

Якщо GreenDrill 501 використовується в комбінації з високопродуктивною посівної комбінацією Cirrus, то власної турбіни не потрібно. В цьому випадку для подачі посівного матеріалу використовується потік повітря від гідравлічної турбіни Cirrus.

При використанні машини в комбінації з причіпної грунтообробної технікою, як наприклад, компактна дискова борона Catros, на GreenDrill 501 є власна гідравлічна турбіна, за допомогою якої посівний матеріал від дозуючого пристрою подається через розподільну головку до висіваючих сошників або розподільними тарілках.

Управління машиною на GreenDrill 501 може здійснюватися різними способами, в залежності від того, з якою машиною вона комбінується. Якщо GreenDrill 501 встановлюється, наприклад, на Cirrus, то як «ISOBUS-учасник» вона повністю інтегрується в електроніку Cirrus. Так, GreenDrill відображається на терміналі як другий або третій насіннєвий бункер і дозуючий пристрій. Якщо сівалка GreenDrill встановлюється на грунтообробне знаряддя, то вона працює з власним ISOBUS-вінчестером, і управління здійснюється або через ISOBUS-термінал трактора, або через ISOBUS-термінал AmaTron 4.

Читайте також:Amazone презентував нову модель навісного універсального культиватора

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!