Техніка

Сільгосптехніку «Лозівських машин» відправлять до Узбекистану

Сільгосптехніку «Лозівських машин» відправлять до Узбекистану

Техніка виробника «Лозівські машини» постачатиметься до Узбекистану. Під час проведення виставки UzAgroExpo 2016 у Ташкенті наприкінці листопада були укладені попередні домовленості на придбання дискаторів «Дукат» і культиваторів «Шилінг».

Про це повідомляє агродівізіон Індустріальної групи «УПЕК».

Також розкуплені практично всі сільгоспзнаряддя (16 одиниць), які були відвантажені для участі у виставці.

Аграрна галузь Узбекистану представлена переважно невеликими фермерськими господарствами, тому найбільш затребувані ґрунтообробні агрегати, які орієнтуються на трактори малої потужності.

Як зазначив директор з продажів сільгосптехніки «Лозівських машин» Едуард Чудопалов, компанія  сподівається на регулярні масові поставки до Узбекистану своїх малозахватних агрегатів «Дукат-2,5», «Шилінг-2» та інших.

Зараз, за його словами, тривають перемовини з узбецьким дилером про постачання наступної партії агрегатів «Лозівських машин».

Довідка

Продукцію під торговою маркою «Лозівські машини» випускає Лозівський ковальсько-механічний завод (ЛКМЗ), який входить до складу Індустріальної групи «УПЕК» ‒ однієї з найбільших в Украіні приватних компаній, що спеціалізуються на машинобудівному бізнесі.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!