Техніка
Головне:
Техніка

Компанія Krone стала найкращою за оцінкою німецьких дилерів

Компанія Krone отримала найвищу оцінку за результатами опитування серед німецьких дилерів сільгосптехніки щодо рівня задоволеності продукцією, яку вони реалізовують. Провела його Асоціація LandBauTechnik Bundesverband e.V. (LBT) (Федеральна асоціація сільгосп- і будтехніки).

Про це AgroTimes повідомляє прес-служба компанії Krone.

Зазначають, що усього отримали 578 відповідей, за якими Krone із середнім балом 17,2 (макс. – 20) знову на першому місці.

«Також приємно відзначити, що компанія Krone показала кращий результат у 6 з 16 опитаних тематичних областей, таких як післяпродажне обслуговування, умови гарантії, менеджмент, реклама та підтримка продукції, відносини між виробником і дилером, а також готовність до вдосконалення», – відзначають у повідомленні.

У рейтингу німецьких дилерів сільськогосподарської техніки (LBT) компанія Krone знову посідає перше місце

Результати прокоментували голова наглядової ради холдингу Krone Бернард Кроне та генеральний директор зі збуту та маркетингу Мартін Айінг:

«Від імені всього колективу дякуємо нашим дилерам за відмінний, навіть кращий у порівнянні з минулим роком, результат, а також за постійний конструктивний діалог з нами та критику. Тому що тільки завдяки цьому ми розуміємо, що потрібно вдосконалювати. Ми продовжимо інтенсивну роботу в усіх сферах діяльності компанії, щоб і в майбутньому задовольняти запити наших дилерів. Важливість такої оцінки особливо в нагоді, зважаючи на проблеми, що постали перед нашою галуззю з початком пандемії коронавірусної інфекції».

Нагадаємо, у Krone розробили власний формат дистанційного навчання. Раніше повідомлялося, самохідні косарки-плющилки Big M уже 25 років не втрачають актуальності.

Журнали