Техніка
Головне:
Техніка

Ворушилки Vendro від KRONE забезпечують високу якість рослинної маси

Машина для ворушіння Vendro від компанії KRONE

Машини для ворушіння рослинної маси Vendro від компанії KRONE мають ефективну систему керування, що забезпечує високу точність роботи та зберігає якість корму.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

Механічний привід забезпечує високу ефективність роботи ворушилки. Зокрема, міцна 8-пальцева муфта OctoLink працює безперебійно в будь-якому положенні. Таким чином унеможливлюється пошкодження трав’янистої маси. З’єднання, приводи й головний редуктор не потребують технічного обслуговування: вони герметизовані й змащені рідким мастилом на весь період експлуатації.

Для ще якіснішого керування роторами на крутих схилах KRONE пропонує додаткове опорне колесо на навісці. Так, зменшується ймовірність забруднити корм.

Машина для ворушіння Vendro від компанії KRONE

На розворотних смугах штанги підіймаються на певну висоту, що забезпечує достатній дорожній просвіт. Особливо це зручно під час руху заднім ходом або за  подолання перешкод. Для агрегатів із 4 та 6 роторами ця функція доступна за додатковим замовленням. Інші моделі оснащують нею в базовій комплектації.

Новинкою є центрально-регульований пристрій для розподілення рослинної маси зі зміщенням за допомогою тросової тяги. Блокування може здійснюватися з кабіни трактора із фіксуванням у трьох позиціях. Безступеневе гідравлічне регулювання серійно встановлюється на 8- та 10-роторних моделях. У результаті повороту ворушилка розташовується не перпендикулярно до напрямку руху, а під певним кутом, і під час розкидання рослинна маса перемішується назад і вбік.

Нагадаємо, ворушилки Vendro від компанії KRONE оснащені роторами із 3D-зубами.

Журнали