Техніка

Самохідні косарки-плющилки Big M уже 25 років не втрачають актуальності

Самохідні косарки-плющилки Big M від Krone

Компанія Krone вже 25 років успішно виготовляє самохідні косарки-плющилки Big M, удосконалюючи їх відповідно до вимог часу.  Так, цього літа буде випущена Big M № 3545.

Про це AgroTimes повідомляє прес-служба компанії Krone.

У 2017 році компанія Krone вперше представила п’яте покоління косарок – Big M 450, які вразили інтервалом між циклами техобслуговування, що становить 1000 год. З 2020 року косарка Big M 450 CR пропонується з вальцовими плющилками. Вона ідеально підходить для використання на бобових (таких, як люцерна).

«Споживач може вибирати між профільованими пластиковими вальцями та новими сталевими з M-подібним профілем M-Rolls. В обох варіантах плющилок Big M 450 CR досягає зразкової якості. Нові міцні металеві вальці CR з М-профілем особливо доцільні в екстремальних умовах, наприклад, під час збирання листяних кормів у регіонах з кам’янистим ґрунтом», – зазначають у повідомленні.

Протягом 25 років компанія Krone продовжує професіоналізувати всю концепцію самохідної косарки. Big M актуальна не тільки на важких насадженнях або на схилах, а й також на невеликих площах. Завдяки своїй маневреності та можливості працювати тільки з окремими елементами, обкошування на невеликих або важко доступних ділянках виконується дуже просто.

доктор Йозеф Хорстман

«Big M користується незмінною популярністю. Згідно із замовленням, Big M № 3545 буде випущена  вкінці фінансового року 31 липня 2021 року. Це реальний доказ історії успіху самохідної косарки-плющилки, яка продовжує утримувати свої позиції на ринку, незважаючи на те, що показники потужності тракторів, а також ширина захвату продовжують рости», – відзначає доктор Йозеф Хорстман.

Нагадаємо, ворушилки Vendro від KRONE забезпечують високу якість рослинної маси. Раніше повідомлялося, у Krone розробили власний формат дистанційного навчання.