Техніка
Головне:
Техніка

Що варто знати, обираючи систему інжекторного впорскування

Система інжекторного впорскування коштує чимало, тому слід чітко розуміти, навіщо вона і як допоможе економити. Разом з тим варто знати нюанси експлуатації обладнання та правила вдалого вибору.

Про це пише журнал The Ukrainian Farmer.

«Часто користувачі інжекторних систем відчувають незручності через недостатню потужність помпи та замалу кількість установлених резервуарів для «хімії». Наприклад, 180 л може заправлятися до 30 хвилин. Це змушує обмежувати швидкість руху та змішувати кілька продуктів в одному інжекторному баку. Відтак, обирати системи прямого впорскування потрібно з урахуванням запланованої швидкості руху і норм виливу», – радить видання.

Важливо також знати, що системи промивання обприскувача не очищають лінії між інжекторними помпами та баками. Їх потрібно розбирати й очищувати вручну. До того ж деякі препарати важче очистити, ніж інші, і вони можуть закоркувати інжекторну помпу, якщо вчасно не спорожнити місткість від «хімії».

«Не варто застосовувати в’язкі продукти на основі глини, схильні до осідання або сепарації: це призведе до нерівномірного розпилення продукту по всій площі поля», – зазначають у статті.

Нагадаємо, названо переваги інжекторного впорскування. Раніше повідомлялося, інжекторне впорскування найбільш ефективне для внесення по листку.