Техніка

СФГ «ВОСХОД» зберігає вологу та підвищує врожайність завдяки агрегату ACTROS

Дисколаповий агрегат ACTROS RO 4000R від BEDNAR

Збереження вологи в ґрунті щороку стає дедалі актуальнішою проблемою для українських аграріїв. З огляду на це, в СФГ «ВОСХОД», що на Кіровоградщині, перейшли на безвідвальну технологію обробітку ґрунту. Ефективний основний обробіток на полях підприємства забезпечує дисколаповий агрегат ACTROS RO.

Про це AgroTimes розповідають у прес-службі BEDNAR.

«В умовах зміни клімату, агрегат, що дозволяє зберігати вологу завдяки відсутності обороту пласта – це те, що потрібно для нашого регіону. ACTROS RO 4000R працює в нас уже другий сезон, ми дуже ним задоволені. Перед придбанням випробували агрегат на наших полях і побачили чудовий результат. Також вагомим аргументом була ціна, порівняно з іншими виробниками. Наразі використовуємо ACTROS майже під усі культури: зернові, ріпак, соняшник, кукурудзу. Він якісно виконує своє завдання за один прохід», – розповідає директор СФГ «ВОСХОД» Іван Кривенко.

директор СФГ «ВОСХОД» Іван Кривенко

Після переходу господарства на безвідвальну технологію значно покращилось збереження вологи ґрунту та збільшилась врожайність культур. Крім того, використання дисколапового агрегату є менш енергозатратним, порівняно з плугом. Після роботи ACTROS вже перед сівбою кукурудзи чи соняшника в господарстві готують ґрунт культиватором і в поле заходить сівалка.

«Агрегат дозволяє зекономити витрату пального, порівняно з плугом, на 7-10 л за глибини обробітку 27-28 см, а також має відчутно вищу продуктивність: за 8 годин ми обробляємо біля 30 га», – відзначає Іван Кривенко.

зносостійке долото Long Life

Дисколаповий культиватор ACTROS RO здатен працювати на глибину до 35 см, разом з тим максимальна глибина дискової секції становить 18 см. Агрегат оснащений двома рядами дисків великого діаметру 690 × 6 мм, що забезпечують чудове підрізання та ретельне перемішування пожнивних решток з ґрунтом. За дисковою секцією розміщені два ряди робочих стійок, що забезпечують інтенсивне розпушування ґрунту. Всі агрегати ACTROS, що поставляються в Україну, оснащені зносостійкими долотами Long Life з підвищеним строком експлуатації. Після секції доліт вирівнююча секція згладжує поверхню ґрунту та руйнує грудки перед остаточним ущільненням і вирівнюванням котком.

Особливістю ACTROS є розміщення транспортної осі культиватора всередині агрегата, тобто транспортні колеса знаходяться між першим і другим рядом робочих стійок. Таке рішення дозволяє використовувати знаряддя в дуже вологих умовах. Для цього агрегат піднімає котки й працює на транспортній осі. А гідравлічне керування ACTROS дозволяє оперативно адаптуватися до конкретних умов роботи в полі.

Нагадаємо, глибокорозпушувач TERRALAND ефективний на перезволожених і підмерзлих ґрунтах.