Техніка
Головне:
Техніка

Самохідні обприскувачі Tecnoma забезпечують точне та економне внесення

Laser XL обладнаний патентним рішенням OSS+ на полях регіону Шампань (Франція)

Самохідні обприскувачі Tecnoma, представлені французькою компанією на ринку України, надають високотехнологічні рішення в обробці посівів, що разом із тим оптимізують витрати господарства.

Про це йдеться у статті The Ukrainian Farmer.

Самохідні обприскувачі LASER HVC і Laser XL у базовій комплектації обладнані високоточною системою навігації, «розумною» гідростатичною трансмісією, що економить пальне, та гідравлічним змінним кліренсом, який дозволяє знижувати центр ваги й транспортні розміри під час переїздів. Також агрегати оснащені поворотними осями чотирьох коліс і змінною геометрією штанги.

Особливістю самохідних обприскувачів Tecnoma є унікальна система OSS+, що дозволяє значно збільшити ресурс усіх компонентів системи обприскування. Вона здійснює заміну форсунок залежно від швидкості агрегату, що забезпечує стабільний тиск у системі. Таким чином підтримується потрібна норма внесення та дисперсія краплі, що унеможливлює втрати речовини. Також  опція OSS+ застерігає від зайвих навантажень через зміни тиску.

Разом з тим одночасне використання OSS+ з форсунками для антизнесення дозволяє обприскувати посіви за швидкості вітру до 8 м/с.

Так, система OSS+ від Tecnoma надає суттєві переваги аграріям під час польових операцій, зокрема, у роботі із системами точного землеробства.

Нагадаємо, самохідні обприскувачі Tecnoma працюють якісно на високій швидкості.

Журнали