Овочі-Ягоди-Сад
Головне:
Овочі-Ягоди-Сад

Садовий трактор Fendt з системою Braun нагороджений срібною медаллю Agritechnica 2019

Найбільша виставка сільськогосподарської техніки Agritechnica, яка відбудеться в німецькому місті Ганновер 10-16 листопада, нагородила срібною медаллю трактор Fendt 200 Vario VFP з системою управління Braun, яка автоматично скеровує трактор на середину рядка виноградника. Це дозволяє спростити управління знаряддями для механічного знищення бур’янів.

Про це повідомляє прес-служба Fendt.

«Система переймає управління трактором разом з навісним обладнанням і переводить управління трактором в автоматичний режим, а також робить можливим постійну автоматичну адаптацію робочого обладнання до рельєфу. Механічні заходи боротьби з бур’янами в прикореневій зоні становяться не тільки більш привабливими, але і ефективність робіт обробки і мульчування в прикореневій значно зростає» — йдеться у повідомленні.

На трактор встановлена система управління, що складається з лазера, гіроскопа та блоку управління Braun VPA (Vineyard Pilot Assitant).

Інформація системи VPA передається через підключення ISOBUS до трактора Fendt, який виконує команди управління і автоматично рухається точно посередині міжрядь. Крім того, інформація передається на знаряддя,  які працюють на оптимальній відстані від виноградних лоз, що підвищує якість роботи і зводить пошкодження до мінімуму.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали