Техніка

Компанія Rauch отримала дві срібні медалі Agritechnica Innovation Awards 2019

Німецька компанія-виробник розкидачів мінеральних добрив Rauch отримала дві срібні медалі найбільшої світової виставки сільгосптехніки Agritechnica в Ганновері за інноваційну дозуючу систему систему розкидання добрив MultiRate та систему управління розкиданням добрив на рельєфній місцевості HillControl.

Про це повідомляє кореспондент AgroTimes в Ганновері.

Дозуюча ситема MultiRate для пневматичних розкидачів Rauch має незалежні дозуючі пристрої для добрив з електричним приводом з напругою 48 В, які регулюються безперервно і безступінчасто. Система дає змогу швидко змінювати норми внесення добрив у напрямку руху.

Унесення добрив перпендикулярно напрямку руху може варіюватися в смугах шириною 1,2 м. Це означає, що розподіл відповідно до карти застосування є більш точним, а також зменшується ризик надмірного або недостатнього дозування. 

Розподіл добрив по краях також можна оптимізувати, регулюючи кількість на зовнішньому випускному отворі для добрива в поєднанні з граничною розподільної тарілкою.

Читайте також: Універсальний модуль NEXT об’єднує техніку різних виробників

Система управління розкиданням добрив на рельєфній місцевості HillControl для дводискових розкидачів добрив Rauch працює разом з датчиком нахилу і відхилення від напрямку, який розташований на розкидачі. При цьому система корегує точку застосування, швидкість диску і кількість матеріалу, що дозується. В результаті змінюються відстань і траєкторія руху гранул добрива під час розкидання, виправляючи спотворення в схемі розкидання.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!