Техніка

Ropa Keiler 2 Classic з оновленим бункером XL надійшов у продаж

Ropa Keiler 2 Classic з оновленим бункером XL надійшов у продаж

Картоплезбиральний комбайн Keiler 2 Classic з великою сортувальної стійкою і новим подвійним бункером XL в якості стандартної опції надійшов на ринок сільськогосподарської техніки. 

Про це повідомляється на офіційному сайті виробника.

До сезону збирання врожаю цього року компанія Ropa в тестовому режимі обладнала Keiler 2 Classic бункером XL. Нині керівництво бренду вирішило встановити його в якості стандартного устаткування до сезону 2021 року. 

Це дозволить фермерам максимально ефективно використовувати машину, забезпечуючи високу якість роботи і збирання картоплі.

Довідка: Комбайн Keiler 2 Classic є новим доповненням до лінійки дворядних картоплезбиральних комбайнів Ropa, серійне виробництво яких почалося в 2020 році. Нова машина в цілому схожа на всім відомий Keiler 2. Основна відмінність полягає в поділі блоків. Classic має два голчастих ременя замість чотирьох.

У конструкції машини опціонально передбачена автоматична система, що дозволяє працювати з високою продуктивністю і оптимальним режимом навантаження.

У сезоні 2021 року Ropa також пропонує додатковий пристрій зважування для Keiler 2 і Keiler 2 Classic. Система складається з 6 болтів для вимірювання зусилля на підвісці бункера, яка повністю інтегрована в електроніку машини. Зважування відбувається автоматично при піднятті бункера. Система пропонує фермеру можливість визначати врожайність прямо на полі і оптимально завантажувати транспортні засоби, не перевищуючи встановлені законом норми.

З опційним терміналом серії 1200 більшого розміру, нове зважувальне пристрій може відображати інформацію і використовуватися одночасно зі звичайним керуванням через Ropa ISOBUS.

Як і всі моделі, Keiler 2 Classic в стандартній комплектації має повністю гідравлічний привід і управління ISOBUS. Стандартна телескопічна вісь дозволяє виконувати поворот з зовнішньої колією 3,0 метра, а розширена забезпечує підвищену стійкість з колією 3,5 метра.

Читайте також: Ropa дообладнала комбайн окремим бункером для дрібної картоплі