Техніка

Ropa автоматично регулює робочу глибину ріжучого апарату

Компанія Ropa на бурякозбиральних комбайнах запропонувала систему R-Trim для автоматичного регулювання висоти зрізу і R-Contour — для автоматичне регулювання робочої глибини окремих міжрядь.

Про це повідомляє farmer.pl.

Обидві системи регулюють глибину обробки відповідно до умов на полі. Вони реагують на різні довжини або нерівності землі в поперечному напрямку. Новий бортовий комп’ютер комбайна Tiger 6S зчитує всі виміряні значення за секунди і змінює висоту або глибину копання окремих рядів за допомогою програмного забезпечення. Ножі уникають непотрібного захоплення ґрунту, підвищеної витрати палива через занадто глибоке копання і розрізання буряка.

Датчик кута на кожній секції Micro-Topper реєструє висоту верхівок бурякового ряду. У разі різного або нерівномірно вирощеного буряка (наприклад, в посушливих зонах), R-Trim автоматично коригує висоту валу наконечника.

За допомогою джойстика на пульті керування оператор встановлює глибину копаючого агрегату на власний розсуд. Ультразвукові датчики фіксують контур поверхні ґрунту. Новий бортовий комп’ютер обробляє значення вимірювань і забезпечує відповідність глибини копача. 

Як стверджує виробник, це має багато переваг у порівнянні з попередніми системами автоматичного однорядного позиціонування, особливо при високорослих бурякових рядах, поруч з технологічними коліями.

Читайте також:Ropa удостоїли срібної медалі Agritechnica за дробарку картопляних залишків

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!