Техніка

На Agritechnica-2019 французька компанія покаже трьох сільськогосподарських роботів

Робот Ted для роботи на виноградниках

Французька компанія Naïo technologies на найбільшій виставці сільськогосподарської техніки Agritechnica в німецькому місті Ганновері 10-16 листопада планує представити трьох роботів-прополювачів для рослинництва, невеликих овочевих господарств та виноградників.

Про це йдеться у прес-релізі французького державного агентства зі сприяння міжнародній діяльності французьких підприємств Бізнес Франс.

«Один з викликів сьогодення – зробити професію більш привабливою для молоді, заохотити її до праці. Для цього в компанії Naïo technologies роботи приходять на допомогу робітникам, вони виконують монотонні процеси, можуть працювати автономно.   На ринку пропонуються три технологічних досягнення для проведення прополювання і міжрядного обробітку: для рослинництва – Dino, для невеликих овочевих господарств – Oz і Ted для виноградників» , — повідомляє агентство.

На сайті виробника уточнюється, що Dino призначений у першу чергу для прополювання овочевих культур, те саме, але в на менших площах робить робот Oz. 

Робот Ted, окрім обробітку ґрунту, може скошувати траву, проріджувати листя та обрізати пагони.

Нагадаємо, в Китаї розробили автономного сільськогосподарського робота, здатного збирати дані про рослини в теплиці й передавати їх у диспетчерську.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!