Техніка

Причіпний обприскувач «Атлант» українського виробництва вийшов на європейський ринок

Причіпний обприскувач «Атлант» українського виробництва вийшов на європейський ринок

ПрАТ «Богуславьска сільгосптехніка» привезла на виставку Agritechnica 2019 два причіпних обприскувачі: модель «Кронос», яка вже більше 15 років присутня на ринку, і нову модель «Атлант». Про це повідомляє AgroTimes.ua.

В моделі «Атлант» вже присутні всі новітні системи, які є у всесвітньо відомих виробників техніки для захисту рослин. Зокрема це підвіска шасі з азотними акумуляторами та гідроциліндрами, які гасять поштовхи від коліс, щоб на раму обприскувача не передавались зайві коливання. Двомаятниковий механізм стабілізації штанги дозволяє працювати в складних польових умовах по нерівному рельєфу на високій швидкості. Порівняльні тести продемонстрували переваги богуславських машин над обприскувачами всесвітньо відомих брендів.

Комп’ютер виробництва німецької компанії Muller Electronik підтримує копіювання колесами обприскувача колії трактора, систему активного ведення штанги із ультразвуковими датчиками, а також навігаційну систему, за допомогою якої можна реалізувати відключення секцій на вже оброблених ділянках.

Змішувач для хімікатів пропонується на 28 л вітчизняного виробництва, а також більш функціональний італійський на 35 л.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!