Техніка
Головне:
Техніка

ПП «Форватор» назвало переваги самохідних обприскувачів John Deere

Самохідний обприскувач John Deere 4730

У господарстві «Форватор», що на Тернопільщині користуються самохідними обприскувачами John Deere майже від року їх випуску. Відзначають їх потужність, продуктивність та економічність.

Про це AgroTimes розповів агроном ПП «Форватор» Іван Гнатишин (Тернопільська обл.).

У господарстві мають два самохідних обприскувача John Deere. Перший, John Deere 4730 з шириною штанги 30 м, купили 2011 року і через три роки придбали другий, більш потужний обприскувач John Deere 4940 на 36 м.

«Переваги їх можна дуже просто виділити, тому що агрегати оснащені за новітніми технологіями. Обприскувач ведеться через супутник. Завдяки навігаційній системі він йде чітко по своїх лініях і все це бачить оператор на моніторі. Там, де агрегат вже здійснив внесення, спрацьовує автоматичне відключення секцій, тобто немає перекриття. І це суттєво економить препарат і не допускає високої концентрації речовини. Тому ми впевнені, що препарат не спалить культуру», – зазначає агроном.

Разом з тим він відзначає безшумність обприскувача John Deere та комфортність роботи для оператора.

«У машині гарна видимість, хороший огляд з кабіни на всі 36 м. Також за рахунок різного набору форсунок можна регулювати норми виливу від 80 до 300 л/га,  відповідно до різних культур і виду гербіциду. Досить потужний обприскувач», – додає Іван Гнатишин.

Так, у господарстві вже придбали гербіциди та протруйники, і як тільки температура досягне потрібної позначки, вноситимуть препарати на озиму пшеницю.

Нагадаємо, обприскувач John Deere добре працює за різних умов. Раніше повідомлялося, John Deere представляє нову програму низьких щомісячних платежів.

Журнали