Техніка
Головне:
Техніка

Pöttinger презентував оновлений 4-роторний валкоутворювач

Австрійський виробник Pöttinger на віртуальній виставці презентував оновлений 4-роторний валкоутворювач TOP 1403 C.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Валкоутворення є однією з найважливіших ланок у заготівлі корму. Незважаючи на велику робочу ширину, якість валків повинна бути на вищому рівні. Модель TOP 1403 C з максимальною робочою шириною 14,0 м – це новий 4-роторний валкоутворювач Pöttinger в професійному класі. Поряд з перевіреною технологією безліч новинок гарантують чудове копіювання поверхні та бережну обробку, а відтак, – кращу якість корму та високу продуктивність корів», – йдеться в публікації.

Разом з тим відзначають, що в моделі TOP 1403 C, як і в TOP 1252 C, реалізована унікальна гібридна технологія: передній роторний привід є гідравлічним, а задній – механічним. Аналогічний принцип використаний і для системи розвантаження роторних блоків: обидва передніх роторних блоки  розвантажуються гідравлічно, задні – механічно.

«Інтенсивність розвантаження адаптується автоматично в залежності від робочої ширини. Таке рішення забезпечує дбайливе ставлення до кормів і менше навантаження на роторний блок. Перевагами також є зниження зносу та зменшення потреби в технічному обслуговуванні. Крім того, модель обладнали автоматичною системою управління перекриттям», – додають у компанії.

Нагадаємо, PÖTTINGER значно розширить асортимент продукції за партнерства із CFS. Раніше повідомлялося, Pöttinger представила комбінацію агрегатів для висіву покривних культур.

Журнали