Техніка

Pöttinger представила комбінацію агрегатів для висіву покривних культур

Компанія Pöttinger пропонує використання висівного апарату для покривних культур TEGOSEM одночасно із сівалкою по мульчі TERRASEM.

Про це повідомляє LECTURA.press.

«Установка висівного апарату для покривних культур TEGOSEM 500 на сівалку по мульчі TERRASEM дозволяє одночасно висівати допоміжну культуру або вносити мікрогранули та добрива за допомогою сошників. Пневматичний висівний апарат має широкий спектр застосувань», – йдеться в повідомленні.

TEGOSEM може вносити добрива й мікрогранули безпосередньо на насіння, що сприяє гарному розвитку культури під час проростання й появи сходів.

Поверхневе внесення використовується для допоміжних культур і виконується між шинним катком і рейкою сошника. Це збільшує ступінь покриття ґрунту, тому втрати води зводяться до мінімуму.

«У стандартній комплектації можуть використовуватися два різних дозувальних колеса: одне — для великих насінин (зернові, люпин, горох, квасоля), а інше — для дрібнонасінних культур (конюшина, крес-салат)», – відзначають у публікації.

Крім установки на сівалки по мульчі TERRASEM, агрегати TEGOSEM також можна використовувати на ротаційних боронах LION, дискових боронах TERRADISC або стерньових культиваторах SYNKRO. Це дозволяє уникнути непотрібних проходів для завершення процесу посіву при економії ресурсів.

Нагадаємо, PÖTTINGER значно розширить асортимент продукції за партнерства із CFS.