Техніка

Pöttinger презентував набільшу задньонавісну косарку-плющилку

Pöttinger презентував набільшу задньонавісну косарку-плющилку

Австрійська компанія Pöttinger розширила свій асортимент косарок, випустивши  задньонавісну модель з плющилкою Novacat 402 ED з робочою шириною 3,88 м –  найбільшою у цьому сегменті на ринку сільгосптехніки. 

Про це повідомляє Аgrartechnik.ch.

Машина оснащена роторно-пальцевою плющилкою ED для вільного та рівномірного укладання маси. V-подібні пальці із загартованої сталі закріплені в гумових елементах, що гарантує довгий термін служби. Інтенсивність роботи плющилки легко регулюється. За необхідності доступні функції розкидання або формування валка.

Pöttinger Novacat 402 ED має захисний корпус плющилки, частково виготовлений з алюмінію. 

Гідравлічний важіль нижніх тяг гарантує просте зчеплення без перекручування стійки підйому на тракторі. Крім того, перевагою є правильне розвантаження та оптимальний просвіт при розвороті на краю поля. При піднятті косарочна балка фіксується стабілізуючим циліндром. Таким чином забезпечується безперешкодний переїзд через вже зібрані валки і безпеку при транспортуванні.

Для транспортування косарка складається назад за допомогою гідравлічного механізму. Механізм відкидання також служить в якості захисту при наїзді на перешкоду.

Як і на всіх косарках з горизонтальним відкиданням у транспортне положення, для Pöttinger Novacat 402 ED пропонується у якості опції противага для безпечної роботи. Можливе гнучке баластування до 600 кг, за рахунок чого збільшується навантаження на заднє ліве колесо. До того ж навантаження на ексцентриковий вал знижується, що робить пересування безпечнішим.

Читайте також: Pöttinger презентував новий гігантський валкоутворювач