Техніка

Pöttinger оновив механічні сівалки Vitasem

Pöttinger оновив механічні сівалки Vitasem

Компанія Pöttinger збільшила ємність зернового бункера сівалок Vitasem, зробив зручнішим його завантаження, комфорт роботи вночі.

Про це повідомляє Agrartechnik.ch.

«Механічні, практичні та надійні» — так Pöttinger описує своє останнє покоління механічних сівалок «Vitasem», які доступні з робочою шириною від 2,5 до 4,0 м і в поєднанні з різними пристроями для підготовки посівного ложа, які можна з’єднувати. 

Нове покоління пропонує до 25% більшу ємність бункера. Широкий заповнювальний отвір тепер також має розміри, щоб полегшити заповнення з великих мішків. 

Щоб підвищити комфорт і, перш за все, безпеку роботи вночі, внутрішнє освітлення бака доступне в поєднанні з робочим освітленням на машині. 

Також було вдосконалено процес токарної обробки. Збірні лотки, які видно збоку, дають змогу негайно виявити помилки. Збірні лотки, що складаються з двох частин, можна висунути вбік.

Опціональний гнучкий резервуар Tegosem доступний як додаткова опція, що дозволяє взяти з собою другий компонент. Це надійно вноситься поверхнево за висівними сошниками.

Читайте також: Amazone розробив передній бак на 1500 л