Техніка

Портативна система тестування ґрунту визначає вміст азоту протягом 5 хв

Портативна система тестування ґрунту 360 SOILSCAN перевіряє наявність азоту та pH ґрунту з точністю традиційної ґрунтової лабораторії. Тестування займає близько п’яти хвилин, і його можна проводити його прямо в полі.

Про це повідомляє офіційний сайт виробника.

360 SOILSCAN визначає доступність азоту в режимі реального часу, що дозволяє виконати індивідуальне внесення відповідно до потреб культури.

Система розроблена для виконання польових завдань за різних умов: міцний корпус захищає обладнання від негоди; пристрій легко транспортувати та використовувати із заднього боку вантажівки або квадроцикла. Система використовує iPad як операційну платформу та оновлюється без нового обладнання.

«360 Yield Center брав участь у Програмі перевірки кваліфікації сільськогосподарських лабораторій (ALP) – національній програмі перевірки кваліфікації, що контролює аналіз ґрунту на предмет узгодженості, точності та надійності. 98% машин 360 SOILSCAN пройшли сертифікацію, що дає їм таку ж точність, як і в традиційних лабораторіях», – відзначає виробник.

Раніше повідомлялося, із системою Y-DROP урожайність кукурудзи зросла на 1 т/га.