Техніка
Головне:
Техніка

Плуг Lemken керує трактором

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Плуг Lemken керує трактором

Технологія Lemken iQblue connect отримала сертифікат інтелектуального пристрою управління.

Про це повідомляє Agrartechnik.

Видання зазначає, що ґрунт стає твердішим, оранка складнішою, але плуг керує трактором, щоб зробити борозну з правильною робочою шириною. Новий пристрій iQblue connect від Lemken підтвердив придатність до інтелектуального управління у Фундації електроніки сільськогосподарської промисловості (AEF). Lemken став першим виробником сільськогосподарської техніки в сегменті обробітку ґрунту, який отримав такий сертифікат від AEF. 

Зв’язок між новим набором обладнання та трактором базується на TIM (управління тракторним обладнанням), новій, стандартизованій функції Isobus. 

За його допомогою «iQblue connect», з’єднаний між трактором та навісним обладнанням, може забезпечити оптимальний результат роботи із значним полегшенням для водія. 

Інформацію про роботу з навісного обладнання можна використовувати для автоматичного управління трактором. Наприклад, якщо навісне обладнання повідомляє про збільшення опору витягуванню, наприклад, потужність двигуна та тиск регулювальних клапанів автоматично змінюються: пристрій керує трактором  – інновація, яка отримала відзнаку на останній виставці Agritechnica.

Читайте також: Lemken Karat 9 може застосовуватися і на екстрамалій глибині

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ