Техніка

Обприскувач Y DROP виявився ефективнішим за аналоги

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Внесення добрив безпосередньо під рослини за допомогою обприскувача Y DROP американського виробника 360 Yield Center забезпечило швидку доставку поживних речовин і вищу врожайність, порівняно із внесенням дисковим агрегатом у середину міжрядь.

Про це пише журнал The Ukrainian Farmer.

«На полях Хмельниччини на посівах кукурудзи було проведено експеримент, в якому порівнювались два різних агрегати. Перший агрегат виконував внесення у середину міжрядь за допомогою колтера і форсунки. Другим агрегатом був самохідний обприскувач, обладнаний шлангами із системою Y DROP американського виробника 360 Yield Center, яка забезпечувала вилив безпосередньо під рослини», — описує видання.

Поле розділили на дві частини, де кожен агрегат виконав внесення рідких добрив за нормою 150 л/га.

«У другій половині серпня було оцінено потенційну урожайність двох ділянок, і дисковий агрегат показав значно гірший результат, ніж система Y DROP. Це свідчить про те, що технологія Y DROP змогла забезпечити швидку доставку поживних речовин, і рослини не відчули дефіциту живлення», — зауважує журнал.

Підсумовується, що дисковий агрегат хоч і виконав внесення добрив у той самий час, однак рослини отримали харчування із затримкою і відреагували на це суттєвим зменшенням урожайності.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями