Техніка

Новий термінал CCI-1200 дозволяє керувати кількома агрегатами одночасно

Термінал CCI-1200

Електронні помічники підвищують ефективність сільгосптехніки. Взаємодія між механізатором і агрегатом, як правило, здійснюється за допомогою термінала, що виконує функції ведення, контролю та обміну даними.  

Про це повідомляє ТОВ «Компанія ЛАН» на своїй Фейсбук-сторінці.

«Німецька компанія LEMKEN бере активну участь у розробці блоків управління. Після успішного впровадження на ринок терміналу CCI 200, зустрічайте нове покоління систем управління машинами на базі ISOBUS – термінал CCI-1200», – зазначають у публікації.

Він випускається в новому сучасному корпусі з широкоформатним 12,1-дюймовим дисплеєм для відображення найважливіших даних і мультисенсорною системою управління на базі смартфона. Розташування терміналу може бути горизонтальним чи вертикальним.

Крім того, можна розділити екран дисплея й одночасно користуватися декількома додатками. Тепер управління машинами може, наприклад, одночасно відображатися з картами системи GPS. Функція поділу екрану особливо корисна для управління двома сумісними з ISOBUS агрегатами. Наприклад, на екрані може відображатися комбінація Solitair і Azurit для сівби кукурудзи. Так, термінал CCI-1200 виконує функцію двох універсальних терміналів.

Новинкою є вбудована довідкова система CCI.Help. Цей інноваційний додаток CCI інформує механізатора про відкриті в поточний момент додатки, їх функції та налаштування. Користувач швидко отримує допомогу з будь-якого питання щодо управління терміналами й машинами у вигляді інтерактивних документів, фотографій і відеоматеріалів.

Нагадаємо, LEMKEN випробовує новий автономний агрегат.