Техніка

Нові лемеші Delta Cut дозволяють проводити екстремально мілкий обробіток ґрунту

Нові лемеші Delta Cut дозволяють проводити екстремально мілкий обробіток ґрунту

Інтенсивний культиватор Karat 9 від німецької компанії LEMKEN  дозволяє провести якісний стерньовий обробіток для закриття вологи та обробіток ґрунту для посіву по мульчі.

Про це повідомляє ТОВ «Компанія ЛАН».

Агрегат з шириною захвату від 3 до 7 метрів призначений для роботи на середніх і важких ґрунтах із глибиною обробітку від 6 до 30 см на швидкості до 12 км/год.

Серед переваг культиватора Karat 9 зазначено, що крок сліду в 27 см та оптимальна форма лап культиватора забезпечують рівномірне й інтенсивне перемішування пожнивних решток навіть за невеликої глибини обробітку від 5 до 8 см. Для обробітку на глибину 15 або 30 см. на вибір існує два варіанти лап без крил шириною 6 см і 8 см.

Процес регулювання глибини розпушування є досить простим і швидким. Спеціально розроблена конструкція робочих органів дозволяє легко зняти лапи і замінити їх на інший набір без використання інструментів.

Також відомо, що гідравлічний підсилювач тяги переносить вагу з культиватора на задню вісь трактора, що дозволяє скоротити витрату пального.

Крім того, зазначено, що нові лемеші Delta Cut дозволяють культиватору проводити екстремально мілкий обробіток ґрунту на глибині до 5 см.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що Karat 9 лишає в зоні до 5 см більшість пожнивних решток після обробітку.