Техніка

New Holland отримала три срібні нагороди за інновації Agritechnica 2019

На виставці Agritechnica 2019 компанія New Holland отримала нагороди за трансмісію для прес-підбирача високої щільності, систему обмолоту CX та систему управління прес-підбирачем для трактора T7.

Про це повідомляє пресслужба New Holland.

«Ми дуже задоволені цими нагородами. Вони свідчать про чудовий підхід New Holland до інновацій, який цілком орієнтований на надання клієнтам високого рівня комфорту, який знижує втому та сприяє підвищенню продуктивності, а також загальній ефективності діяльності та прибутковості бізнесу», — сказав президент New Holland Карл Ламбро.

Трансмісія для прес-підбирача високої щільності має двошвидкісну технологію запуску з перемиканням під навантаженням, яка забезпечує плавне включення прес-підбирача і збільшення крутного моменту на 79%. Коли ВВП трактора досягає 850 об/хв, функція автоматичного запуску включає прес-підбирач і автоматично перемикається з 1-й передачі на 2-ю, розганяючи маховик прес-підбирача до максимальної швидкості в 1450 об/хв. Збільшений маховик діаметром 1100 мм генерує в 2,3 рази більше потужності. Гальма з внутрішнім охолодженням, вбудовані в коробку передач, уповільнює поршень прес-підбирача і зупиняє його при досягненні ним оптимального початкового положення.

Система обмолоту CX забезпечує менші експлуатаційні витрати, покращену якість зерна та надає більше комфорту оператора.

«Нова конструкція барабану Ultra-FlowTM із зміщеними бичами на секційному барабані забезпечує плавніший потік врожаю, що призводить до збільшення продуктивності, зменшує засмічення та знижує шум у кабіні, покращуючи комфорт оператора. Барабану необхідно 16% менше загальної потужності для обмолоту, що зменшує витрату палива», — зазначається в повідомленні.Система управління прес-підбирачем для трактора T7 забезпечує покращений комфорт, підвищену потужність та 12% економію пального. T7 розпізнає підключення прес-підбирача і активує відповідний режим, який стосується роботу передньої підвіски, змінюючи її жорсткість відповідно до щільності пресування культури прес-підбирачем. Це дозволяє знизити розгойдування кабіни в середньому на 15%, а також обороти двигуна на 26%.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!