Техніка

Напівпричіп «Атлант» вміщає вдвічі більше зеленої маси за самоскидні машини

Зсувний напівпричіп ТЗП «Атлант»

Зсувний напівпричіп ТЗП «Атлант» від «Заводу Кобзаренка» знадобиться в будь-якому господарстві, адже, крім перевезення вантажу, він впорається ще з дуже багатьма завданнями.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

«На відміну від звичайних самоскидних причепів ТЗП «Атлант» здатен підпресовувати зелену масу й брати на 30–50% більше вантажу. Вивантаження зеленої маси в силосних ямах відбувається рівномірним шаром, а під час збирання цукрових буряків можна робити бурти заввишки до 3 м без залучення іншої спецтехніки. Так, є можливість перевантажувати буряк у вантажівки», – зазначають у статті.

Зсувний напівпричіп ТЗП «Атлант»
завантаження буряків

Також напівпричіп можна використовувати для перевезення зерна від комбайна до краю поля – для цього достатньо замінити задній борт на борт зі шнеком. Крім того, можливе встановлення обладнання для розкидання твердих органічних добрив.

«Серія універсальних зсувних причепів «Атлант» від «Заводу Кобзаренка» налічує чотири моделі вантажністю від 16,5 до 37 т. Для агрегатування потрібен трактор від 150 к. с.», – додають у статті.

Нагадаємо, розрівнювач силосу РС–2400 розподіляє зелену масу тонкими шарами. Раніше повідомлялося, зсувний напівпричіп ТЗП «Атлант» виконує роботу п’яти різних агрегатів.