Техніка

Зсувний напівпричіп ТЗП «Атлант» виконує роботу п’яти різних агрегатів

Зсувний напівпричіп ТЗП «Атлант»

Універсальний зсувний напівпричіп ТЗП «Атлант» від «Заводу Кобзаренка» допоможе вчасно виконати всі операції під час заготівлі зелених кормів, оскільки має великий набір функцій.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

Зсувний напівпричіп ТЗП «Атлант» зі змінним заднім бортом – це поєднання п’яти різних: звичайний причеп для транспортування, перевантажувальний бункер-накопичувач, розкидач органічних добрив, а також кагатувальник і перевантажувач цукрових буряків в автомобіль.

«Напівпричіп розвантажується методом зсуву. Спочатку відкривається задній борт і вмикається гідроциліндр, який рухає половину днища разом із передньою стінкою – штовхає вантаж назад. Дійшовши до середини, вмикається ще один гідроциліндр, який рухає тільки передню стінку назад, до кінця напівпричепа», – зазначають у статті.

Разом з  тим зауважують, що конструкцію напівпричепа розроблено таким чином, щоб забезпечити стійкість під час розвантаження на схилах. Тому з ним можна сміливо працювати в силосних ямах без ризику перекидання. Також із напівпричепом ТЗП «Атлант» можна працювати в приміщеннях заввишки 4,4 м і розвантажуватись без ризику щось пошкодити.

Нагадаємо, «Завод Кобзаренка» випустить нові 120-кубові причепи. Раніше повідомлялося, неправильне обладнання для заготівлі кормів провокує втрати маси до 10%.