Техніка
Головне:
Техніка

На виставці АГРО-2021 представили новий 8-корпусний плуг New Holland

Напівнавісний 8-корпусний плуг New Holland

На виставці АГРО-2021 презентували новий 8-корпусний плуг New Holland. Знаряддя має надпотужний брус і відмінно підходить для роботи на українських полях.

Про особливості його конструкції AgroTimes розповів продукт-менеджер компанії «Техноторг» Артем Перешеїн.

«New Holland кілька років тому придбав підрозділи компанії Kongskilde у Швеції. У заводу компанії – Overum більше 165 років досвіду виготовлення плугів. Раніше ми привезли в Україну 5-корпусні плуги вже під брендом New Holland. А на виставку АГРО-2021 одразу зі Швеції доставили 8-корпусний: напівнавісний обротний плуг PSH, що підходить для екплуатації в ґрунтово-кліматичних умовах України. Його робоча глибина сягає 45 см. І в нас уже є охочі придбати цей агрегат», – зазначив фахівець.

Особливістю цих плугів є те, що всі процеси виготовлення здійснюються саме на базі заводів компанії Kongskilde, починаючи з виливання деталей і їх обробки до збірки агрегату.

«Варто виділити найпотужніший брус плуга, що тільки можна уявити для 8-корпусного знаряддя. Зазвичай бруси мають товщину близько 150х150 мм, а в плуга New Holland – 230х150 мм. Такий брус розрахований на роботу за важких умов. Я думаю, що він працюватиме на українських полях безвідмовно», – додав Артем Перешеїн.

Журнали