Техніка
Головне:
Техніка

На АГРО-2021 презентували трактори Valtra серії T

Трактор Valtra Т234 Versu на АГРО-2021

На виставці АГРО-2021 представили колісні трактори Т234 Versu та Т234 Active.

Про це повідомляє кореспондент AgroTimes.

У ході заходу зазначили, що Т234 Versu та Т234 Active з потужністю 230 к. с. і об’ємом 7,4 л обладнані трансмісією Power Shift 30/30. Усі деталі агрегатів, окрім шин, виготовлено у Фінляндії. Трактори мають роздільні гідравлічні ванни.

«Машина Т234 Active дещо простіша, втім, ані трохи не програє іншій у продуктивності. Модель Т234 Versu має більш преміальне оснащення, зокрема, зручний монітор Smart Touch. Про нього можна дуже довго розповідати, але я хотів би зауважити, що під час його розробки були залучені фахівці компанії Nokia. Для того, щоб правильно розробити меню, використовувати спеціальні окуляри, що відслідковували, куди дивиться людина. Наприклад, в те місце, на яке вона кинула погляд під час пошуку налаштувань гідравліки, помістили відповідну кнопку», – зазначили в компанії AGCO.

Раніше ми повідомляли, що трактори Valtra серії Т мають значні оновлення. Зокрема, на машинах оновили трансмісію для швидшого перемикання між діапазонами та додали режим збільшення потужності під час рушання з місця.

Також їх обладнали вдосконаленою системою керування.

Журнали