Техніка

Міжрядний культиватор Flexcare отримав низку оновлень

Міжрядний культиватор Flexcare отримав низку оновлень

Компанія Pöttinger представила три нові моделі техніки для механічної боротьби з бур’янами, зокрема, оновлений міжрядний культиватор для просапування різного міжряддя Flexcare V. В Україні дві одиниці таких культиваторів вже відпрацювали сезон.

Про це з посиланням на коментар представника компанії Володимира Мірненка з виставки Agritechnica-2023 повідомляє кореспондент AgroTimes.

«Основний лозунг компанії – ефективність від PÖTTINGER. Сьогодні ми презентуємо трохи інакше розуміння самого поняття ефективності. Якщо раніше ми говорили, що високий урожай – це ефективність, то сьогодні ми говоримо про ефективність з розумінням вартості інвестицій та їх рентабельності. Ціна на хімію зростає, отже її ефективність падає, тому в Європі з кожним роком стає популярнішою комплексна система ЗЗР. Це розумне поєднання хімічної та механічної боротьби з бур’янами. Наша компанія на стенді демонструє три одиниці техніки для механічного контролю за бур’янами. Це штригельна борона TINECARE із індивідуальним тиском на кожну пружину та ротаційна борона ROTOCARE – за рахунок потужної металоємної рами маємо достатньо маси, щоб передати тиск на кожну зірочку і зруйнувати навіть найміцнішу грунтову кірку», – каже Мірненко.

Третя та головна машина цього напрямку – це міжрядний культиватор для просапування різного міжряддя Flexcare. Унікальною особливістю агрегата є те, що це одна машина, яка може працювати з широким спектром міжрядь. Представник компанії-виробника окремо зазначив, що агрегат отримав низку оновлень.

«Ми можемо просапувати до см 60 міжряддя при вирощуванні гарбузів, кавунів, динь. Можемо просапувати до 80 см по соняшнику та кукурудзі, 45 см – міжряддя цукрового буряку, 37,5 см – для сої та 25 см – для органічної пшениці. Фактично, одна машина яка дуже швидко та легко перелаштовується без інструментів силами одного тракториста за 20 хвилин від просапування пшениці до гарбузів. Всі культури, одне господарство, одна машина», – розповів Мірненко.

За його словами, це новинка для багатьох країн Європи. Втім, в Україні дві одиниці таких культиваторів вже відпрацювали сезон.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що Новий плуг від Pöttinger можна оснастити гідравлічною зміною робочої ширини.