Техніка

LOZOVA MACHINERY відновлює роботу та випробовує новий агрегат

LOZOVA MACHINERY, попри складні умови, продовжує роботу на підтримку національної економіки. Спільно з дилерами та партнерами виробник вибудовує логістику, щоб аграрії могли придбати техніку на вигідних умовах і максимально швидко.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Наразі LOZOVA MACHINERY проводить випробування новинки – інжекційного агрегату для внесення рідких добрив SOVEREIGN, розробляє нові ґрунтообробні знаряддя та покращує серійні лінійки. Також не припиняється багаторічний проєкт досліджень ефективності агрегатів для різних ґрунтів і умов.

Інжекційний агрегат для внесення рідких добрив SOVEREIGN

«Сьогодні на українських аграріях велика відповідальність – необхідно забезпечити продовольством не лише нашу країну, а й інші країни у всьому світі. Тому питання багатства цьогорічного врожаю стоїть максимально гостро. А найважливішу роль у всьому цьому процесі (від сівби та ґрунтообробітку до збирання та зберігання), відіграє сучасна техніка», – відзначають у публікації.

LOZOVA MACHINERY, як виробник вітчизняної багатофункціональної сільгосптехніки, продовжує роботу та пропонує аграріям серійні лінійки ґрунтообробних агрегатів: дискових борін DUCAT, зубових борін LIRA та LARI, ротаційних борін DINAR, культиваторів CHERVONETS, FLORIN, SANTIM, глибокорозпушувачів GULDEN, FRANC, обприскувачів SPRAYMARC.

Нагадаємо, Lozova Machinery адаптувала імпортний обприскувач до українських умов.