Техніка
Головне:
Техніка

LEMKEN розширює функціонал сівалки Azurit

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
LEMKEN розширює функціонал сівалки Azurit

Компанія LEMKEN після отримання вдалих урожаїв кукурудзи із системою висіву DeltaRow запланувала вже цієї весни випробувати комплекти обладнання для висіву соняшника. Про це повідомляє AgroTimes.ua.

В минулому році сівалку Azurit із системою висіву DeltaRow випробовували в Україні на 32 локаціях, а в цьому році – на 18 локаціях. Сівалка показала гарні результати з кукурудзою, а в одному з господарств, де робились порівняльні посіви з сівалками двох інших виробників, отримали чималу різницю в урожайності: 65 ц/га (інші сівалки) і 90 ц/га (LEMKEN Azurit). При цьому гібрид, норма висіву та норма внесення добрив була однакова. Таким чином було доведено на практиці, що використання технології DeltaRow, за якої площа живлення рослин збільшується на 70%, дає реальні преваги.

До наступного року завод планує підготувати комплект обладнання для висіву соняшника, і по всіх регіонах Україні будуть закладатись тестові посіви цієї культури. В майбутньому планується підготувати сівалку і до роботи з ріпаком. Необхідно додати, що для більш важких ґрунтів вже запропоновано нову висіваючу секцію, в якій закриваючі колеса встановлені паралельно рядку і значно ближче до нього.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!