Техніка

LEMKEN пропонує навісний плуг для 450-сильних тракторів

LEMKEN пропонує навісний плуг для 450-сильних тракторів

Компанія LEMKEN розробила новий навісний плуг Juwel 10, який розрахований для роботи із тракторами потужністю до 450 к.с.

Про це повідомляє AgroTimes.ua

Щоб потужні трактори можна було без остраху використовувати в оранці, LEMKEN пропонує нову модель плуга Juwel 10. Цей агрегат замінив Opal 10, взявши від попередника лише головний брус. Всі інші вузли були перероблені з урахуванням вищих навантажень. Таким чином було зроблено перший плуг на 6 та 7 корпусів, який може працювати із тракторами потужністю до 450 к.с. Завод навіть дав офіційний дозвіл і гарантував, що трактори такої потужності його не зламають. Випробування з 450-сильним гусеничним трактором у важких умовах в Італії довели, що плуг абсолютно нормально витримує розрахункові навантаження.

Серед технічних особливостей слід відмітити систему on-land, яка розрахована на ширину колії трактора у 4 м. Враховуючи, що колеса сучасних потужних тракторів збільшились у діаметрі, конструктори переробили зчіпний пристрій: опустили на 8 см точку кріплення нижніх важелів і на 20 см підняли точка кріплення верхнього важеля. Крім того на башті в якості опції можна встановлювати систему захисту від ударів під час підйому та опускання плуга.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!