Техніка
Головне:
Техніка

LEMKEN презентує оновлену сівалку Solitair 9 + з розділеним насіннєвим бункером

Сівалка LEMKEN Solitair 9 + Duo

Компанія LEMKEN представляє пневматичну сівалку Solitair 9 + в оновленій версії Duo з розділеним насіннєвим бункером. Він дає змогу одночасно вносити насіння й добрива та здійснювати проміжний висів.

Про це AgroTimes повідомляє прес-служба компанії.

Зазначають, що місткість насіннєвого бункера Solitair 9 + Duo становить 1 850 л. Співвідношення обсягу його секцій може бути 50/50 або 60/40. За рахунок цього можливі два варіанти внесення:

• У виконанні Single Shot насіння або добрива після виходу із секцій бункера через два електроприводних дозатори поєднуються. Потім вони переміщуються по висівний трубі до дводискових сошників і укладаються в борозну. Таким чином можна вносити лише стартову дозу добрив для озимих або повну дозу для ярих культур з автоматичноим перемиканням технологічної колії.

• Система Double Shot розширює можливості. Обидва компоненти подаються до дводискового сошника через здвоєні розподільники по двом висівним трубкам окремо. Внесення відбувається або в один ряд, як за використання технології Single Shot, або окремо і по черзі в два ряди за рахунок швидкої зміни патрона технологічної колії в розподільнику. Разом з тим глибина укладання для кожного другого ряду регулюється окремо за допомогою прикочувального котка з можливим відхиленням до 5 см. Цей метод дозволяє вносити насіння двох різних видів на оптимальній для них глибині висіву або вносити добрива в міжряддя одночасно з висівом.

Сівалка LEMKEN Solitair 9 + Duo

Сівалка Solitair 9 + Duo буде доступна з шириною захвату 3 і 4 м. Продажі оновленого агрегату планують розпочати в січні 2022 р.

Нагадаємо, LEMKEN пропонує нову систему захисту від перевантажень OptiStone для плугів.

Журнали