Техніка
Головне:
Техніка

LEMKEN пропонує нову систему захисту від перевантажень OptiStone для плугів

Новий захист від перевантаження OptiStone на LEMKEN Juwel 10

Компанія LEMKEN представляє нову концепцію автоматичного захисту від перевантажень для своїх плугів Juwel, Diamant і Titan. У її основі – новий поворотний карман, який завдяки великому зусиллі на вихід і зворотньому заглибленню слугує для м’якого та плавного виглибленння за потрапляння на перешкоду.

Про це AgroTimes повідомляє прес-служба компанії.

«Поворотний кронштейн нової конструкції забезпечує високі бічні зусилля спрацьовування та оптимальний рух плуга на кам’янистому ґрунті. У разі наїзду на перешкоду новий пристрій захисту від перевантажень від LEMKEN може відхилятися одночасно максимум на 37 см вгору і на 20 см убік. Таким чином, навіть за глибокої оранки залишається достатньо простору для відхилення, щоб забезпечити безперебійну роботу», – зазначають у повідомленні.

Також можливе безступінчасте регулювання зусилля спрацьовування за змінних властивостей ґрунту з кабіни трактора. А на випадок застрягання системи під камінням або корінням вона оснащена додатковим подвійним зрізним болтом для запобігання пошкодження плуга.

«Система захисту від перевантажень OptiStone оснащена високоміцними радіальними шарнірними підшипниками, які надійно утримують корпус плуга в разі відхилення. Разом з тим корпус надійно з’єднується з тривимірною точкою опори. Радіальний шарнірний підшипник знаходиться в легкодоступних місцях, простий в обслуговуванні, довговічний і надійний в експлуатації», – додають у компанії.

Раніше повідомлялося, плуг Lemken керує трактором.

Журнали