Техніка

LEMKEN презентував новий плуг Juwel 8i з інтегрованим модулем ISOBUS

Плуг LEMKEN Juwel 8i

Компанія LEMKEN представила новий плуг Juwel 8i, що керується системою ISOBUS. Головною ідеєю агрегату є забезпечення максимально комфортного налаштування, за якого користувач зможе адаптувати роботу знаряддя до будь-яких умов, не виходячи з кабіни трактора. 

Про це дізнався кореспондент AgroTimes під час заходу BLUE INNOVATION DAY.

Плуг Juwel 8i має найрізноманітне оснащення з великою кількістю гідравлічних опцій. Без електронно-гідравлічного управління для керування агрегату у найбільш повній комплектації потрібно 7 пар виходів. А дане знаряддя має всього три шланги (замість 14) та керується за допомогою системи SLS. Таким чином скорочується час під’єднання плуга до трактора.

Управління всіма гідравлічними функціями виконується на терміналі. Можна окремо налаштувати нахил агрегату з лівої та правої сторін, забезпечивши таким чином вертикальне положення знаряддя навіть за нерівного навішування або нерівномірного рельєфу поля. Ширина захвату змінюється під час роботи також гідравлічно.

Систему ISOBUS згодом можна буде під’єднати до мережі й документувати всі процеси та налаштування агрегату (витрати пального, глибину обробітку, площу ділянки, тощо).  

Найважливішим у плугах Juwel 8i  виробник вважає комфорт налаштування. Для кожного параметру є конкретне значення (не діапазон), попередньо встановлене користувачем. Під час роботи його можна легко змінювати або зберігати в базових налаштуваннях для зручної роботи надалі. Зокрема, на моніторі є 4 поля, де можна відобразити різні програми налаштувань (макс. 8), вказавши в кожному глибину обробітку, ширину захвату й нахил плуга з обох сторін. Ширина захвату може визначатися визначається автоматично по GPS і таким чином, не зважаючи на нерівний контур поля, завжди мати найдовші з можливих проходів. Крім того, опційно плуг можна обладнати гідравлічною систему захисту нон-стоп чи котком-грунтоущільнювачем.

Перевагою є те, що вартість плуга з ISOBUS-управлінням усього на 4-5% вища, ніж плуга в повному гідравлічному оснащенні але без зручної електроніки. Тому використання даної системи повністю себе оправдовує, особливо при використанні термінала управління на інших сумісних агрегатах.

Нагадаємо, cівалку LEMKEN Solitair 9+ представили в оновленій версії Duo/