Техніка

Плуг Diamant якісно оре навіть у складних умовах, – досвід

Плуг Diamant якісно оре навіть у складних умовах, – досвід

Компанія «Агропродсервіс» на Тернопільщині експлуатує плуг Diamant 16 від LEMKEN із 2013 року, цього року придбала ще один, і в планах купити ще щонайменше один Diamant.

Про це AgroTimes розповів Петро Балик («Агропродсервіс»).

«Коли ми купували перший свій Diamant, на той час на рику йому не було аналогів, особливо відвалів такої якості. І нині він однозначно один із найкращих на ринку у своєму сегменті», – зазначив фахівець.

За його словами, конструкція плуга дуже проста і надійна. У регіоні, де господарює «Агропродсервіс», – важкі чорноземи, тож плуги постійно працюють у складних умовах, втім, це не впливає на якість їхньої роботи.

До сервісної служби за весь час експлуатації фахівці компанії зверталися лише раз – для налаштування його після придбання. Він настільки простий в обслуговуванні, що більше потреби викликати сервісну службу не було. Запчастини також міняють самі. Вони завжди є в наявності і доставляються оперативно.

«Свій Diamant ми брали в комплектації з передплужником і зрізним болтом, а також із довантаженням задньої осі – аби плуг добре тримався в грунті і щоб його не зносило. Для цих плугів достатньо 300-сильних тракторів. У нас вони працюють із John Deere 340. За зміну (а в нас це 22 години) оремо приблизно 40-45 га. Це якщо велике поле з довгими гонами. На меншій площі робимо в середньому 35 га за зміну», – розповів Петро Балик.    

Важливо також, що агрегат дуже маневрений, трактор з ним легко розвертається, тому й на невеликих полях проблем не виникає. Так само легко транспортується з поля на поле.

Нагадаємо, у ПП «Моя Надія» плуг Diamant дає змогу заощаджувати на пальному.