Техніка

senseFly представив новий безпілотник для картографування полів

senseFly представив новий безпілотник для картографування полів

Компанія senseFly презентувала для аграріїв новий безпілотник з фіксованим крилом eBee Ag, призначений для картографування полів. 

Про це повідомляє Future Farming.

Як відзначили розробники, eBee Ag підходить для інтенсивних і повторюваних завдань по картографування сільськогосподарських полів і моніторингу різних культур.

Апарат є останнім доповненням компанії senseFly до серії безпілотників eBee X. Техніка оснащена стандартною батареєю 3700 мАг, яка дозволяє здійснювати безперервний політ протягом 45 хвилин. Опціонально він може комплектуватися батареєю на 4900 мАг, яка дозволяє збільшити час безперервної роботи в повітрі до 55 хвилин, дозволяючи eBee Ag покривати більше 160 га за один політ.

eBee Ag оснащений сенсором senseFly S.O.D.A. RGB і мультиспектральні камери Parrot Sequoia +.

Безпілотник eBee Ag має доступну функцію кінематики в реальному часі (RTK) для більшої точності відображення. Завдяки доступному RTK, eBee Ag може досягти абсолютної точності до 2,5 см з RGB. Ці дані про місцезнаходження можуть потім легко інтегруватися в існуюче обладнання з підтримкою GPS і / або системи управління фермою.

Новий дрон має розмах крил 116 см, важить 0,8 кг, має крейсерську швидкість 40-110 км / год і максимальний опір вітру до 46 км/год. Агрегат оснащений системою ухилення від землі (LiDAR, дальність 120 метрів).

Попередньо, ціна eBee Ag буде близько $12 тис. без урахування податків.

Виробник активно розвиває безпілотні технології і виходить на нові ринки. Компанія недавно стала партнером Trimble і Microsoft.

Читайте також: XAG представив нові безпілотники та польових роботів