Техніка

Креді Агріколь Банк + CLAAS = спеціальна програма для аграріїв

Креді Агріколь Банк + CLAAS = спеціальна програма для аграріїв

 

Креді Агріколь Банк спільно з компанією CLAAS пропонують спеціальну програму фінансування для придбання сільгосптехніки CLAAS, — повідомляється на сайті банку.

Згідно з умовами програми, сільгоспвиробники можуть придбати техніку в офіційних дилерів CLAAS у кредит за привабливими відсотковими ставками (від 9,7% річних у гривні), строком до 60 місяців і початковим внеском від 10%. Також повідомляється, що графік погашення кредиту адаптується до виручки від урожаю, а комісія за дострокове погашення кредиту відсутня.

«Креді Агріколь Банк як ключовий банк для агробізнесу в Україні завжди намагається запропонувати клієнтам-аграріям такі фінансові інструменти, які б забезпечували потреби компанії у якісних матеріально-технічних ресурсах, а також оптимізувати її витрати. Нова партнерська програма з компанією CLAAS і має на меті надання привабливих умов фінансування для придбання сільськогосподарської техніки від світового виробника», — зазначає Наталія Порвіна, директор департаменту підтримки агробізнесу Креді Агріколь Банку.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!