Техніка

Контейнеровози JOSKIN Cargo-LIFT впораються з вантажем вагою до 30 т

Контейнеровоз JOSKIN Cargo-LIFT

Компанія JOSKIN розробила контейнеровози Cargo-LIFT з потрійною віссю, що зможуть впоратися з найважчими завданнями. Зокрема, вони розраховані на роботу з контейнерами на 22 і 30 т.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

Зазначають, що моделі в базовій комплектації оснащено гідропідвіскою осей, дві з яких є керованими, а також повним електрогідравлічним керуванням Load Sensing.

«Ця система передбачає оснащення гідравлічної підвіски двома датчиками тиску, а також датчиком тиску на зчіпному пристрої. Датчики з’єднано з комп’ютером на ходовій частині причепу. Інформація з датчиків передається через кабелі або за допомогою радіосигналу, і вага ватажу зображується на екрані в кабіні трактора. Система сумісна з ISOBUS, нею можна керувати через відповідний термінал» – йдеться у статті.

Модель T30 характеризується своїм вузьким шасі з колесами 600 мм для відповідності габаритам 2,55 м, щоб не виникало потреби в спеціальних дозволах для переміщення дорогами загального призначення. Крім того, цю модель оснащено гідроустановкою з промисловою помпою для виконання найважчих завдань.

Раніше повідомлялося, контейнеровози Cargo-LIFT від JOSKIN вирізняються компактністю та міцністю.