Техніка

Контейнеровози Cargo-LIFT від JOSKIN вирізняються компактністю та міцністю

Контейнеровоз Cargo-LIFT від JOSKIN

Усі моделі контейнеровозів Cargo-LIFT від JOSKIN мають європейську сертифікацію, є надійними та зручними в користуванні за перевезення вантажу різної ваги та форми.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

«Контейнеровоз Cargo-LIFT оснащено системою передньої телескопічної балки (крім моделі 8 т з балкою на шарнірі) з гаком на болтах із недеформованої сталі для досягнення більшого кута нахилу і завантаження великої кількості контейнерів найрізноманітнішої довжини. Контейнери блокують за допомогою потужних гідравлічних гаків зсередини назовні», – зазначають у статті.

Cargo-LIFT має стрілоподібний дишель, що забезпечує великий кут повороту і чудову маневровість, як на дорогах, так і в полі. Дишель опційно оснащено гідропневматичною підвіскою, що забезпечує плавність руху й дозволяє змінювати нахил рами для збільшення сили ривка. Для цих самих цілей усі моделі, починаючи від 18 т, уже в стандартній комплектації оснащено допоміжним гідроциліндром, що спрощує й пришвидшує завантаження контейнерів і дозволяє підвищити загальну продуктивність.

Контейнеровоз Cargo-LIFT від JOSKIN

«Простими у використанні моделями до 14 т Cargo-LIFT керують безпосередньо з трактора, а моделі від 18 т укомплектовано терміналом повного електрогідравлічного керування в кабіні трактора. Кожна машина також має гідравлічний пристрій для запобігання будь-якої помилки в маніпуляціях із гаком», – додають у статті.

Нагадаємо, Joskin запустив онлайн-конфігуратор для вибору агрегатів.