Техніка
Головне:
Техніка

Компанія SprayForce може обладнати до сучасного рівня будь-який обприскувач

Фахівці компанії SprayForce можуть модернізувати технології обприскування в короткі строки без простоїв техніки та за оптимальною ціною.

Про це розповідає регіональний менеджер компанії SprayForce Владислав Бриленко, пише журнал The Ukrainian Farmer.

«Нещодавно ми отримали завдання реалізувати посекційне вимкнення через ISOBUS і зберегти заводське рішення заправки/змішування гербіцидів від John Deere. Усе виконали, замовник – задоволений. Усе обладнання в наявності на складах: від помп до систем керування, форсунок, розпилювачів та інших комплектуючих», – зазначає фахівець.

Затримку, за його словами, може викликати хіба що відсутність в Україні певних деталей, яким важко знайти замінники. Комплектація та ціна залежить від дефектування базового обприскувача.

«Щодо трактора, то навіть якщо в ньому немає монітора, можна встановити комп’ютер Bravo-400 з інтегрованою навігаційною системою, який здатен реалізувати навіть пофорсункове вимкнення. Тож з будь-якої бочки на колесах можемо зробити найсучасніший обприскувач, що працюватиме не гірше, ніж найкращі моделі відомих світових брендів», – відзначає Владислав Бриленко.

Нагадаємо, причіпні бочки, що перемішують рідину, збільшують продуктивність обприскувача.

Журнали