Техніка

Комбінація міжрядного обробітку та обприскування економить до 60% ЗЗР

Міжрядний обробіток, що є одним з найдавніших способів боротьби з бур’янами, демонструє свою високу ефективність і досі. Адже він надає можливість знищувати навіть найстійкіші бур’яни та розпушувати ґрунт, сприяючи його аерації та кращому поглинанню вологи. Сьогодні найбільш доречно проводити такий обробіток у поєднанні з хімічним захистом і сучасними технологіями – надточними камерами для виявлення бур’янів і системою контролю.

Про це повідомляє прес-служба Amazone на своїй Фейсбук-сторінці.

Для таких цілей особливо вдало поєдналися інновації Amazone з багаторічним досвідом у сфері механічного захисту рослин компанії Schmotzer. Зокрема, культиватор Schmotzer можна дообладнати системою форсунок і баком для обприскування рядків культур під час обробітку. Таким чином комбінація міжрядної культивації та смугового обприскування забезпечує високий урожай за економії ЗЗР від 40% до 60%.

Смугове обприскування у поєднанні з міжрядною культивацією також можливе за один прохід або в шаховому порядку за допомогою причіпного обприскувача UX і системи перемикання форсунок AmaSelect Row на другому проході.

Крім смугового обприскування, міжрядну культивацію можна також поєднувати з дозуванням добрив і підсівом. Для цього просапні культиватори Schmotzer можуть бути оснащені висівним апаратом GreenDrill.

Нагадаємо, Amazone випробовує революційну технологію обприскування SmartSprayer.