Техніка

JOSKIN проводить День відкритих дверей у віртуальному форматі

Бельгійська компанія JOSKIN традиційно розпочала 2021 рік з Дня відкритих дверей. Утім, цьогоріч – у цифровому форматі. На оновленому сайті доступний віртуальний виставковий зал, а також інтерактивний візит до всіх промислових комплексів Групи.

Про це повідомляє прес-служба JOSKIN.

«Ми надали рішення, доступне в будь-якій точці світу та без встановленого часу відкриття заходу. Відтак, ми зареєстрували новий рекорд відвідуваності. Десятки тисяч людей з усього світу відкрили цю сторінку всього за кілька днів», – йдеться в повідомленні.

Тому натхненна цим успіхом компанія JOSKIN вирішила залишити доступними різні інструменти, створені з цієї нагоди.

Разом зі сторінками, присвяченими модельним рядам техніки, сайт Joskin.com дозволяє зануритися в повністю віртуальну експозицію, що займає понад 14 000 м² та дає можливість проаналізувати кожен зразок техніки.

«Сайт JOSKIN також включає в себе нову рубрику «екскурсія по заводу», яка дозволить ознайомитися з усіма етапами процесу виробництва машин JOSKIN на різних промислових комплексах Групи. Переміщуючи вас з Бельгії та Франції до Польщі, ця сторінка дозволить Вам, завдяки численним відео і репортажам побачити і зрозуміти кожен етап виробничого циклу без необхідності приїжджати на завод», – додають у публікації.

Нагадаємо, JOSKIN розкрив подробиці роботи системи E-Drive. Раніше повідомлялося, JOSKIN випустив нову модель цистерни для рідкої органіки.