Техніка

John Deere придбає контрольний пакет акцій Kreisel Electric

Deere & Company підписала остаточну угоду про придбання контрольного пакету акцій Kreisel Electric, Inc. – австрійського постачальника акумуляторних технологій.

Про це повідомляє прес-служба компанії John Deere.

Продукти в портфелі John Deere, такі як знаряддя для роботи з кормами, компактні трактори загального призначення, малі трактори та деяке дорожньо-будівельне обладнання оснащуються акумуляторами як основним джерелом енергії. Виробник має намір працювати з установками з нульовим рівнем викидів і одночасно підвищувати продуктивність машин.

Основна частина інвестицій у Kreisel Electric дозволить Deere оптимально інтегрувати конструкції транспортних засобів і силових агрегатів з акумуляторними батареями високої густини, одночасно використовуючи технологію зарядки Kreisel для створення інфраструктури, необхідної для впровадження у клієнтів.

«Deere надасть знання, глобальну присутність та фінансування, що дозволить Kreisel швидко зростати на основних ринках», – зазначає старший віце-президент John Deere Power Systems П’єр Гайо. «Крім того, створення портфеля електрифікованих продуктів є ключем до мети John Deere в галузі сталого розвитку, що полягає в розробці нових технологій, які знижують вплив нових продуктів на довкілля».

Kreisel Electric збереже своїх співробітників, торгову марку та товарний знак і продовжить роботу зі свого нинішнього місця розташування в Австрії для обслуговування зростаючої клієнтської бази.

Довідка:
З 2014 року Kreisel є провідним новатором, що спеціалізується на розробці електричних акумуляторних модулів та блоків з імерсійним охолодженням для високопродуктивних та позашляхових додатків. Компанія пропонує диференційовану технологію акумуляторів та інфраструктуру зарядки з буферизацією від акумуляторів та наразі обслуговує глобальну клієнтську базу на кількох кінцевих ринках, включаючи комерційні автомобілі, позашляховики, морські автомобілі, електронний автоспорт та інші високопродуктивні програми.

Нагадаємо,