Техніка
Головне:
Техніка

Horsch посилює напрямок захисту рослин

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Із випуском причіпного обприскувача Leeb 12 TD, машин для механічної механічної боротьби з бур’янами Cura ST і Transformer VF, компанія Horsch стає одним з найбільших виробників машин в світі для догляду за посівами, як в традиційному, так і в біосекторі.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

За 9 років, що минули з моменту злиття Horsch і Leeb, компанії вдалося стати одним з провідних виробників цієї техніки в Європі.

Вперше показаний на минулорічній Agritechnica причепний обприскувач Leeb 12 TD, вже можна побачити на полях в багатьох країнах Європи. З цією новою розробкою Horsch вступає в новий для себе сегмент причіпних обприскувачів з об’ємом бака 12 тис. л, органічно доповнюючи існуючу пропозицію Leeb LT і GS. 

Leeb TD особливо цікавий для великих підприємств, що мають довгі перегони, при обприскуванні з великими витратами суміші. Машина має інноваційне шасі та двобакову систему з можливістю перерозподілу осьового навантаження при русі вгору і на схилах. Це дозволяє трактору завжди оптимально використовувати свою тягову силу.

З урахуванням машин для механічної боротьби з бур’янами: Cura ST і Transformer VF, що відмінно себе зарекомендували для екологічного та «гібридного» землеробства.

Читайте також: Horsch застосував у обприскувачах широтно-імпульсну модуляцію

Джерело:
AgroTimes
Поділитись: