Техніка

Група компаній «ПАЕК» придбала продуктивні трактори від New Holland

Трактор New Holland у господарстві групи компаній «ПАЕК»

У групі компаній «ПАЕК» впроваджують нові технології. Відтак, оновлюють технопарк новими машинами, зокрема, придбали сучасні трактори.

Про це AgroTimes повідомляє прес-служба компанії.

«Поступово оновлюємо тракторний парк, тому що навантаження великі. Так, придбали два нових трактори New Holland T 8.435 і New Holland T 8.410, які будуть працювати на полях ТОВ «СГВП «Вознесеньске» і ТОВ «СГВП «Таборівське». Ці моделі сільгосптехніки – одні з брендових на сьогоднішній день, які добре зарекомендували себе і володіють багатьма перевагами. У планах цього року до осінньої посівної ще закупити партію тракторів для полегшення навантаження на техніку», – зазначає головний інженер Ярослав Огієвич.

Нова техніка вже вийшла на поля та почала працювати. Зауважують, що обирали її довго так прискіпливо.

«Це черговий етап впровадження нових технологій в наше виробництво. Я вірю, що вже в найближчому майбутньому вони дозволять досягти гарного врожаю і високих показників в роботі господарств, що входять в групу компаній», – відзначає власник групи компаній «ПАЕК» Юрій Кормишкін.

Нагадаємо, група компаній «ПАЕК» придбала сучасні універсальні сівалки. Раніше повідомлялося, NEW HOLLAND оновив веб-платформу MyPLM Connect Farm.