Техніка

Група компаній «ПАЕК» придбала сучасні універсальні сівалки

Сівалка HORSCH Maestro 24.50 SV у ТОВ «СГВП «Снігурівське»

Група компаній «ПАЕК» поповнила власний парк сільгосптехніки двома сучасними моделями сівалок: HORSCH Maestro 24.50 SV і Equalizer CII 16/700 Narrow.

Про це AgroTimes повідомляє прес-служба компанії.

«Парк ТОВ «СГВП «Снігурівське» доповнили моделлю HORSCH Maestro 24.50 SV, а сівалка Equalizer CII 16/700 Narrow додали в ряди сільгосптехніки ТОВ «СГВП «Вознесенське». Ці два агрегати є універсальними сівалками для сівби як соняшнику, так і ріпаку, що було одним з основних критеріїв при виборі моделей. Бо саме ці культури добре ростуть в умовах Півдня України», – йдеться у повідомленні компанії.

Сівалка Equalizer CII 16/700 Narrow у ТОВ «СГВП «Вознесенське»

Головний агроном «ПАЕК» Олег Сивак розповів, що в роботі з сівалкою Equalizer, у якої ширина міжряддя – 70 см, планують робити подвійний висів ріпаку, щоб скоротити міжряддя до 35 см і таким чином вийти на норму по густоті. У той же час він зазначив, що отримати сходи після висіву сівалкою HORSCH набагато легше, ніж за традиційними технологіями.

Сівалка HORSCH Maestro 24.50 SV

«Вологи під час сівби ріпаку недостатньо. До того ж звичайні сівалки просто перемішують солому з ґрунтом і тоді потрібні рясні дощі, щоб отримати сходи. А сівалка HORSCH відгортає пожнивні рештки та очищує рядок для висіву. Так, за наявності мінімальної вологи при високих температурах можна отримати сходи», – відзначає головний агроном.

Разом з тим головний інженер «ПАЕК» Ярослав Огієвич розповідає, що сівалка HORSCH Maestro 24.50 SV має більш точну розкладку насіння, що економить посівний матеріал. Крім того, маючи ширину захвату 12 м, вона є досить продуктивною сівалкою.

Нагадаємо, Horsch випускає нові моделі сівалок точного висіву Maestro. Раніше повідомлялося, група компаній ПАЕК почала другу чергу підживлення озимих методом Бузницького.