Техніка

Господарство на Черкащині поділилось успішною технологією вирощування ріпаку

17 серпня на базі ТОВ «Маяк» (Черкаська обл.) пройшов семінар, де господарство поділилось успішною технологією вирощування ріпаку.

Про це повідомляє прес-служба Pöttinger на своїй Фейсбук-сторінці.

Технологія ґрунтується на трьох китах:

  • Оптимальні умови в посівному горизонті. З цією метою для лущення стерні попередника підприємство використовує дискову борону Pöttinger Terradisc 10001T.
  • Оптимальні умови в горизонті розвитку кореня. Підприємство проводить суцільне розпушування стерньовим культиватором Pöttinger Terria 6040 на глибину 30-35 см. Культиватор має відстань між лапами 29 см, тому обробляє не окремі смуги, а всю робочу ширину, заробляє пророслу падалицю та створює оптимальну щільність ґрунту в зоні розвитку кореня. Агрегат оснащено фронтальним бункером Pöttinger Amico. Ця опція дозволяє одночасно з обробітком вносити два різних види добрив з різною нормою в два горизонти – стартові та депозитні.
  • Оптимальний висів. Для сівби ріпаку господарство використовує посівний комплекс Pöttinger Terrasem C9. Завдяки якісному висіву забезпечуються найкращі умови для проростання та розвитку кореня, що створює міцний фундамент для високого та прибуткового врожаю озимого ріпаку.

Раніше ми повідомляли, як здешевити технологію вирощування ріпаку без втрати врожайності.