Техніка

Бункер Amico оптимізує ефект від внесення добрив

Бункер Amico оптимізує ефект від внесення добрив

Компанія Pöttinger презентує фронтальний бункер Amico, який дозволяє вносити добрива в пропорції 60/40.

Про це з посиланням на коментар представника компанії Володимира Мірненка з виставки Agritechnica-2023 повідомляє кореспондент AgroTimes.

«Ми можемо одночасно вносити два види добрив. Наприклад, калійний та фосфорний. Кожен з бункерів має власний висівний. Так, на полі номер один я розумію, що мені треба менше калію та більше фосфору, а на полі номер два – навпаки. Так, на кожному полі можна налаштувати норму внесення того чи іншого компоненту, та за допомогою цього бункера вносити необхідну норму на кожному полі. Індивідуальний підхід до кожного поля це вже занадто не точно, тому цей бункер може працювати з картами техзавдань і вносити різні норми на різні ділянки одного поля. Таким чином відбувається економі на нормах внесення добрив. Даємо на ту ділянку, де необхідний калій саме калій у тій нормі в якій він потрібен. Завдяки цьому ми оптимізуємо ефект від внесення добрив. Цей бункер може агрегатуватися з культиватором і вносити через рядок під кожну лапу», – каже фахівець.

За один прохід можна отримати культивацію чи глибоке рихлення, основний обробіток із закладанням стартових та депозитних добрив.

Також цей бункер може агрегатуватися з дисковою бороною. В цьому випадку добрива будуть вноситися через відбійні пластини між другим рядом дисків та першим рядом котків. Наприклад, можна вносити азотні добрива, які стимулюватимуть мінералізацію соломи.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що новий плуг від Pöttinger можна оснастити гідравлічною зміною робочої ширини.